Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wiadro prysznicowe

Wiadro prysznicoweWiadro prysznicowe to ciekawe rozwiązanie stosowane głównie jako dodatkowe wyposażenie mokrej strefy SPA. Ostatnio zdobywa jednak popularność również w aranżacjach prywatnych. Wiadro prysznicowe jest łatwym elementem do montażu i doskonale wpasowuje się w każdy klimat wnętrza. Posiadamy w swojej ofercie gotowe modele wiader prysznicowych, ale jesteśmy otwarci również na niestandardowe potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Proponujemy projekt i montaż wiader prysznicowych montowanych na dostarczanym wraz z wiadrem, specjalnym uchwycie ze stali nierdzewnej bezpośrednio do ściany bądź zawieszanych na łańcuchu przytwierdzanym do sufitu. Regulowane zaczepy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej, natomiast samo wiadro wykonywane jest ze specjalnych, impregnowanych gatunków drewna. Podczas produkcji wykorzystujemy drewno modrzewiowe lub egzotyczne drewno kambala. Całość pokrywana jest wodoodporną powłoką lakierową, zapewniającą trwałość, bezpieczeństwo i łatwość utrzymania wiadra w czystości.

Każde wiadro prysznicowe posiada regulowaną objętość ca 10-15 litrów i jest wyposażone w automatyczny system napełniania wodą, tzw. zawór pływakowy oraz specjalną dźwignię do przechylania. Doskonale sprawdza się tuż po wizycie w saunie lub łaźni, kiedy pragniemy szybkiego i intensywnego schłodzenia organizmu. Silny strumień wody działa pobudzająco i orzeźwiająco, dzięki czemu może być również świetnym początkiem dnia i mobilizacją do dalszej aktywności umysłowej lub fizycznej. Dodatkowo, wiadra prysznicowe są formą wyjątkowo dekoracyjną i budują specyficzny, niezwykły klimat wnętrza.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.