Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Strefa schładzania SPA

Strefa schladzania SPAObszar wytchnienia po zabiegach pełnych gorącej pary w łaźni lub w saunie to niezwykle lubiana w każdym obiekcie SPA strefa schładzania. Kojarzy się ona głównie ze standardowymi prysznicami oraz natryskami wrażeń, a tak naprawdę jest składową wielu różnych rozwiązań i koncepcji. Im więcej takich nowoczesnych zasobów w komercyjnym obiekcie, oczywiście odpowiednio zaaranżowanych w przestrzeni, tym bardziej lubiany staje się on w oczach klientów.

Wszyscy uwielbiają bowiem urozmaicenia, nie tylko funkcjonalne ale również estetyczne. Strefa schładzania SPA doskonale wprowadza w taki wielowymiarowy klimat. Podczas korzystania z prysznica wrażeń klienci zażywający odnowy biologicznej mogą korzystać z obszernej gamy efektów wizualnych i sensorycznych. Grota śnieżna przenosi w podbiegunowy klimat, a ścieżka Kneipp’a stymuluje organizm do aktywnej pracy. A to tylko nieliczne przykłady tego, co znaleźć można w profesjonalnej strefie schładzania, która zajmuje zazwyczaj powierzchnię równą strefie mokrej SPA.

Wyposażanie każdej strefy schładzania SPA projektowanej i aranżowanej przez personel naszej firmy uzależnione jest od efektów indywidualnych konsultacji na temat pragnień, upodobań i oczekiwań względem całego obiektu przeznaczonego na cele komercyjne. Dysponujemy wieloma propozycjami i pomysłami, które jesteśmy w stanie wdrożyć na każdej przestrzeni. W przypadku ograniczonego obszaru lub budżetu przeznaczonego na SPA, posiadamy koncepcje ułatwiające łączenie wielu funkcji w niewielkie, modułowe urządzenia.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.