Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

SPA Profesjonalne

Strefa mokra SPA
Grota solna
Strefa schładzania SPA
Strefa wypoczynku i relaksu
Tepidarium
Łoże podgrzewane
Ławy wypoczynkowe
Słoneczna plaża SUNSKY
Baseniki do moczenia stóp
Hydroterapia Jacuzzi

Strefa wypoczynku i relaksu

Strefa wypoczynku i relaksu to najspokojniejszy i najbardziej lubiany przez klientów obszar każdego komercyjnego SPA. Jest chwilą wytchnienia po aktywnych zabiegach w saunie suchej, saunie parowej lub łaźni, bądź odrębnym elementem harmonijnej, nastawionej na medytację i odprężenie wizyty.

strefa wypoczynku i relaksuProfesjonalna strefa wellness, odnowy biologicznej i SPA zorientowana na wypoczynek i relaks powinna być silnie zintegrowana z innymi częściami obiektu, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Dobór odpowiednich elementów do obszaru rozluźnienia i kontemplacji jest kluczowym posunięciem podczas projektowania SPA. W swojej ofercie posiadamy wiele różnorodnych rozwiązań, jesteśmy również otwarci na propozycje niestandardowe. Klasyczne wyposażenie strefy relaksu i odprężenia obejmuje najczęściej tepidarium, podgrzewane łoża, ławy wypoczynkowe, baseniki do moczenia stóp oraz jakiś element ekstrawagancji i luksusu np. polecaną przez WANDEX słoneczną plażę SUNKSY. Jeśli pozwala na to przestrzeń i wstępna koncepcja SPA & Wellness, warto umiejscowić w obiekcie wszystkie powyższe elementy. Da to klientom wrażenie profesjonalnego podejścia, zaawansowanych funkcjonalności, a także poczucie komfortu i możliwości wyboru z szerokiej gamy usług.

Podczas wypoczynku i relaksu po zabiegach kosmetycznych lub po prostu po codziennej aktywności, szalenie liczy się okazja do zaznania luksusu. Wskazane jest więc wyposażenie komercyjnego SPA w sposób nowoczesny i unikatowy względem konkurencji. Nasze autorskie projekty są w stanie w pełni zaspokoić te wskazania, a nawet znacząco je rozbudować.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.