Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

O nas

wandex

Na polskim rynku istniejemy od 1990 roku, czyli ponad dwadzieścia lat. W tym czasie nabyliśmy ogromne doświadczenie praktyczne, a także wyszkoliliśmy solidnych, merytorycznie wykształconych pracowników. W związku z tym gwarantujemy pełen profesjonalizm i kompleksowość obsługi.

Produkujemy urządzenia wykorzystywane w branży obejmującej wellness i odnowę biologiczną. Zlecenia realizujemy zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i komercyjnych. Nasz podstawowy asortyment to sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, natryski, jacuzzi oraz najróżniejsze akcesoria. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tej krótkiej listy. Starannie monitorujemy sytuację rynkową oraz sezonowe trendy, a następnie aktualizujemy swoją ofertę w taki sposób, aby oferować naszym klientom nowoczesne rozwiązania.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z niezwykłą starannością oraz dbałością o późniejszy komfort eksploatacji i utrzymania. Posiadamy wszelkie niezbędne atesty higieniczne, będące gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości naszych usług. Spełniamy również ogólnoświatowe standardy jakości ISO 9001.

Pracując nad nowymi projektami dbamy o skrupulatne wypełnianie norm bezpieczeństwa i higieny, a także ergonomię oraz niepowtarzalność naszych urządzeń. Takie podejście oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podejmowanie odważnych decyzji oraz ciągłe doskonalenie świadczonych przez nas usług. Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów funkcjonalnych, a jednocześnie niezwykle estetycznych. Dbamy nie tylko o komfort techniczny, ale również wizualny. Dzięki temu w ciągu wielu lat naszej działalności zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy ufają naszym projektantom i powierzają nam zróżnicowane projekty z zakresu odnowy biologicznej i wellness.

Misja

Każde zlecenie stawia naszej firmie nowe wyzwania, którym towarzyszy nasza troska o piękno i harmonię powiązane z funkcją i funkcjonalnością. Realizacje łączą w sobie wysmakowany dobór materiałów z oszczędnością i użytkowością formy. Nowatorskie podejście do projektowania w powiązaniu z bezpieczeństwem i ergonomią przy użyciu szlachetnych materiałów pozwala nam tworzyć i realizować niepowtarzalne projekty. Wieloletnie doświadczenie zespołu Centrum-sauny Centrum Sauny pozwala na uzyskiwanie rozwiązań przewyższających oczekiwania klientów.

Zapraszając do współpracy oferujemy Państwu profesjonalny program projektowania i kompleksowej realizacji powierzchni rekreacyjnych i odnowy biologicznej. Zgodnie z misją firmy: "Oferować najlepszy produkt, cenę, serwis oraz nigdy nie traktować inaczej żadnego z wyzwań od bardzo małego do największego, jakie postawi przed nami jutro."

Podstawowymi kryteriam naszego sukcesu są:

  • Zadowolenie Klienta
  • Produkcja i projektowanie saun i łaźni parowych na najwyższym poziomie
  • Nowoczesna obsługa naszych Klientów
  • Jakość świadczonych usług, która stanowi rekomendację dla dalszych kontaktów
  • Ciągłe doskonalenie świadczonych przez naszą firmę usług
 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.