Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Jakość

saunaOdnowa biologiczna i wellness to branża, w której specjalizujemy się od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas zdążyliśmy poznać preferencje, wymagania i oczekiwania klientów. Nasze doświadczenie pozwala nam niemalże perfekcyjnie przewidywać przyszłe tendencje i trendy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zadaniom stawianym przed naszą firmą oraz świadczyć wobec klientów usługi najwyższej jakości.

Lata praktyki nauczyły nas obcowania z kontrahentami, projektami i gotowymi wyrobami. Dla naszych klientów, spośród przesyconych pozycjami ofert, wybieramy jedynie te najbardziej wartościowe. Gwarantujemy, że zaproponowane przez nas materiały, formy i produkty będą w pełni bezpieczne, funkcjonalne i trwałe. Nigdy nie pozwalamy sobie na niedopracowanie i brak precyzji.

Posiadamy liczne atesty i certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość naszych usług oraz produktów. Działamy w systemie jakości ISO 9001.

Długoletnia działalność pozwoliła nam również na opracowanie wewnętrznej polityki jakości, która opiera się na pięciu podstawowych zasadach:

  • przewidywanie oczekiwań klienta, zaspokajanie potrzeb i gwarancja zadowolenia,
  • niezawodne, nowoczesne i otwarte relacje pomiędzy personelem firmy a klientami,
  • kompleksowość obsługi zarówno w okresie realizacji zlecenia, jak i podczas czynności serwisowych gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych,
  • efektywne wykorzystywanie i przewidywanie trendów w zakresie usług odnowy biologicznej/wellness/SPA,
  • proponowanie konkurencyjnych cen przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości oferowanych produktów i usług.
 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.