Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Grota solna

grota solnagrota solna

Panujący w grocie solnej mikroklimat przypomina ten, spotykany nad morzem. Czyste, wolne od bakterii powietrze ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Jest bogate w jod oraz pierwiastki takie jak wapń, magnez oraz selen.

Ściany niewielkiego pomieszczenia wykładane są blokami kryształów soli. Wnętrze oświetlone jest przez solne lampy, które podkreślają naturalne, mineralne zabarwienie soli. Podłoga pokryta jest kryształkami a sufit stanowią utworzone z specjalnej masy sople. Całość prezentuje się niczym wypełniona stalaktytami naturalna jaskinia.

Temperaturę panującą we wnętrzu utrzymuje się na stałym poziomie, niewiele przekraczającym 20 stopni Celsjusza a wilgotność nie przekracza 45 procent. Pobyt w jaskini szczególnie polecany jest osobom starszym, dzieciom (również niemowlętom) jak i kobietom w ciąży.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.