Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Systemy i konstrukcje natrysków

W świecie odnowy biologicznej, SPA & wellness systemy i konstrukcje natrysków są prawdziwym rajem dla fanów różnorodności i ogromnej siły terapeutycznej drzemiącej w minimalistycznej formie. Natryski są również wdzięcznym elementem dla osób projektujących i aranżujących przestrzeń przeznaczoną na SPA. Pozwalają bowiem na uwypuklenie zalet konkretnych pomieszczeń, a także zamaskowanie ich wad. Jest to możliwe dzięki różnorodnym kształtom, wielkościom i formom, jakie przybierają systemy i konstrukcje natrysków w zależności od możliwości architektonicznych.

systemy i konstrukcje natryskowKlienci komercyjnego SPA najwięcej czasu spędzają właśnie pod natryskami ponieważ korzystają z ich przeróżnych form na początku i końcu każdej wizyty oraz pomiędzy kolejnymi zabiegami serwowanymi przez wykwalifikowany personel. Warto więc zadbać o to, aby konstrukcje i systemy natrysków spełniały oczekiwania klientów i dostarczały im wyłącznie pozytywnych emocji.

Przede wszystkim warto zainwestować w kalejdoskop serwowanych doznań. Każde komercyjne SPA powinno dawać swoim klientom wybór pomiędzy klasycznymi prysznicami wzbogaconymi np. o abstrakcyjne formy deszczownic, a zaawansowanymi technologicznie koncepcjami, takimi jak prysznice wrażeń z elementami koloroterapii i aromaterapii. Taka paleta możliwości zawsze jest doceniania i przyciąga klientów na kolejne pobyty w SPA, ponieważ podczas jednej sesji brakuje czasu i sił na poznanie wszystkich ciekawych idei proponowanych przez wybrany obiekt odnowy biologicznej, SPA i wellness.

Projektanci WANDEX w swoich projektach starają się zadziwiać i zachwycać swoich klientów. Zdajemy sobie sprawę, że codzienność dostarcza nam wielu stresów. Dlatego tworzymy kabiny natryskowe, które kształtem oraz wewnętrznym wystrojem pozwolą w pełni oddać się urokom kąpieli. Gra kolorów, oświetlenia wprowadza nas w niezapomniany świat morskich głębin. Po takiej kąpieli czujemy się naprawdę odświeżeni i odprężeni.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.