Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ścieżka Kneipp'a

sciezka kneippaŚcieżka Kneipp’a to jeden z obszarów wchodzących w skład obiektów SPA, wellness oraz odnowa biologiczna, który posiada ogromne właściwości lecznicze i terapeutyczne. Jej główna siła tkwi w naprzemiennej stymulacji naczyń krwionośnych za pomocą niecek z ciepłą i zimną wodą. Różnica temperatur pomiędzy nimi waha się pomiędzy 16, a 18 stopniami Celsjusza.

Projekt oraz montaż ścieżki Kneipp’a wymaga uwzględnienia konkretnych pomysłów i potrzeb wysuwanych względem obiektu SPA. Element ten może przyjmować bowiem bardzo różnorodne formy, co jest niezwykle ważne w przestrzeni komercyjnej, ponieważ pozwala na stworzenie profesjonalnej aranżacji z wykorzystaniem odmiennych nakładów finansowych. Najprostsza forma ścieżki Kneipp’a to po prostu woda o odmiennych temperaturach. Bardziej zaawansowane rodzaje mogą zawierać elementy hydromasażu i ruchów falowych wody.

Zarówno dzięki podstawowym, jak i zaawansowanym opcjom, ścieżka Kneipp’a doskonale wpływa na krążenie krwi i elastyczność naczyń krwionośnych. Taka terapia jest doskonałą rehabilitacją dla osób cierpiących na żylaki we wczesnym stadium, a także bóle głowy, migreny i zaburzenia krążenia krwi nóg. Ścieżka Kneipp’a ma również ogromne znaczenie relaksacyjne, doskonale sprawdza się jako odpoczynek po ciężkiej, stojącej pracy lub po prostu po ciężkim tygodniu wypełnionym obowiązkami zawodowymi. Warto wiedzieć, iż jest to metoda stymulacji organizmu posiadająca wielowiekową tradycję. Ścieżka Kneipp’a była znana i z powodzeniem stosowana już w czasach starożytnych.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.