Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Studnia lodowa

studnia lodowaDla klientów komercyjnych obiektów SPA, żądnych lodowatych przygód, doskonałą propozycją może być studnia lodowa. Najczęściej jednak jest ona stosowana pomiędzy kolejnymi sesjami w miejscach takich jak sauna sucha, sauna parowa lub łaźnia parowa, a nie jako odrębny element terapeutyczny. Siła tych ciepłych i zimnych stref tkwi bowiem w naprzemiennych schładzaniu i ogrzewaniu organizmu. Właśnie wtedy uzyskuje się najdoskonalsze efekty odprężające, orzeźwiające, odświeżające i hartujące organizm. Takie działanie reguluje również krążenie krwi i wzmacnia elastyczność naczyń krwionośnych.

Studnia lodowa jest koncepcją polegającą na schładzaniu ciała miękkim granulatem lodowym o odpowiedniej temperaturze, produkowanym w sposób higieniczny i zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Klient komercyjnego SPA korzystający z uroków studni lodowej naciera swoje rozgrzane w saunie ciało granulatem, a następnie udaje się co ciepłych, mokrych stref. Skruszony lód ma również właściwości peelingujące więc przy dynamicznym nacieraniu można oprócz efektów chłodzących, pozbyć się również martwego naskórka.

Studnie lodowe wchodzące w skład naszej oferty konstruowane są według autorskiej technologii i pomysłów, które pozwalają na wpasowanie studni lodowych do konkretnych miejsc. Każde wyposażenie tego typu składa się z urządzenia wytwarzającego lód oraz zbiornika przesypowego, który może wybrać najrozmaitsze kształty. Dzięki temu studnia lodowa może nawiązywać swoją estetyką do reszty pomieszczenia oraz całego obiektu.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.