Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Grota śnieżna

Grota śnieżna to pomieszczenie przeznaczone do schładzania ciała po pobycie w saunie. Jest bardzo dokładnie izolowana cieplnie, dzięki temu jest w niej śnieg i panuje ujemna temperatura przez cały rok. Jest fascynującym przeżyciem nawet dla najbardziej wymagających bywalców saun. Poprawia ukrwienie i ma dobroczynny wpływ na drogi oddechowe. Śnieg wytwarzany jest z naturalnej, czystej wody bez dodatków żadnych środków chemicznych. Po czym rozpylany przez specjalne dysze na ściany oraz podłogę. Pobyt w śnieżnej grocie hartuje organizm, powoduje wzrost poziomu hormonów oraz przyśpiesza przemianę materii, znacząco zwiększa odporność jak i ma efekt przeciwbólowy.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.