Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Strumienie wodne

Strumienie wodneOrzeźwiające umysł i ciało strumienie wodne to ta część komercyjnego SPA, która ma szansę pozostać w świadomości klientów najdłużej ponieważ zazwyczaj zaczyna i kończy pobyt w miejscu odnowy biologicznej i wellness. Warto więc zadbać o to, aby była to strefa nie tylko efektywna, ale również ciekawa i urozmaicona. Pożądane byłoby również przekonanie klientów do korzystania ze strumieni wodnych nie tylko na początku i końcu pobytu, ale również w przerwie pomiędzy wizytami w takich przybytkach luksusu jak kabina infrared, sauna solna, sauna fińska, łaźnia błotna rasul, czy grota śnieżna.

Głównym zadaniem strumieni wodnych jest stymulacja układu mięśniowego, układu krwionośnego i skóry oraz całego ciała do bardziej efektywnego działania. Osiągnięcie zadowalających rezultatów w tej kwestii wymaga zaawansowanych, dynamicznych rozwiązań. Posiadamy odpowiednią wiedzę merytoryczną oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne, które pozwala nam na oferowanie produktów w pełni realizujących zakładaną misję. Podczas aranżacji i montażu strumieni wodnych wykorzystujemy innowacyjne produkty, zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i kształtu i ogólnej estetyki.

Wszystkie deszczownice, dysze, panele prysznicowe i inne składowe strumieni wodnych, przeznaczonych do komercyjnych obiektów SPA, wellness i odnowa biologiczna, wykonane są z trwałych, odpornych na zużycie i mechaniczne uszkodzenia materiałów. Dzięki temu gwarantujemy pewność, iż proponowane przez nas rozwiązania będą spełniać swoje funkcje przez bardzo długi czas.

Systemy CALFLEX
to propozycja pryszniców dalece odbiegających od tradycyjnych rozwiązań towarzyszących nam na co dzień. Oscylują bowiem między fantazyjną formą, a praktyczną jakością. Wyjątkowy design produktów jest oznaką nowoczesności, rozbudza entuzjazm i wprawia nas w zachwyt. Szeroka gama różnorodnych kształtów umożliwia dopasowanie do każdego rodzaju łazienki. Modele wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność, estetyka, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybredne gusta.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.