Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Beczka do schładzania

beczka do schladzaniaProdukowane przez nas beczki wykonywane są ze specjalnie impregnowanych, egzotycznych gatunków drewna, klejone na wielowpust i dodatkowo ściągane opaskami ze stali nierdzewnej skręcanymi zaciskami na metryczne śruby. W komplecie dostarczamy ergonomiczne schodki, które można przystawić do każdego punktu na jej eliptycznym obwodzie. Dodatkowo wewnątrz beczki znajduje się jeden stopień, który umożliwia swobodne wchodzenie / wychodzenie oraz zastępuje siedzisko, umożliwiając wygodne korzystanie z kąpieli.

Beczki kąpielowe służą do schładzania ciała po wyjściu z sauny, łaźni parowej jak również do zwykłej kąpieli czy kąpieli zdrowotnej. Można je napełniać zarówno ciepłą jak i zimną wodą z dodatkiem płynów kąpielowych.

Wszystkie modele wyposażone są w spust denny umożliwiający podłączenie "na stałe" do odpływu.

 

beczka schemat

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.