Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Natryski wrażeń

Natryski wrażeń w strefie schładzania SPA to elementy zawsze przyciągające wielu klientów, w tym tych najmłodszych, zaciekawionych barwnymi smugami wody i aromatycznymi zapachami. Wodne natryski umożliwiają bowiem zrealizowanie wielu fantazyjnych, sensualnych pomysłów. Jest to więc również niezwykle wdzięczny materiał projektowy i aranżacyjny. Prysznic wrażeń może być nie tylko przerwą pomiędzy kolejnymi zabiegami w saunie lub łaźni, ale także samodzielnym, niezapomnianym przeżyciem.

Natryski wrazenKonstrukcje pryszniców wrażeń dla komercyjnych obiektów SPA wykonywane są z najnowocześniejszych i najbardziej trwałych materiałów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż takie natryski eksploatowane są znacznie częściej i bardziej intensywnie niż ich domowe odpowiedniki. Nasz personel dba więc w sposób szczególny o to, aby montowane w obiektach SPA prysznice wrażeń były solidne i odporne na ewentualne zniszczenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio dobrać poszczególne elementy natrysków wrażeń w taki sposób, aby stanowiły zgraną i funkcjonalną całość. Niezwykle ważne w SPA komercyjnych jest bowiem bogactwo możliwości i efektów, które można wywołać za pomocą tego wyposażenia. Ciągle rozbudowujemy pakiet dostępnych sensualnych alternatyw. Za pomocą kilku przycisków na intuicyjnym panelu, klienci SPA mogą w mgnieniu oka wywołać między innymi tropikalny deszcz pachnący Amazonią, delikatną lodową mgłę lub dynamiczny masaż wodnymi strumieniami. Zestaw tych opcji może być oczywiście indywidualnie dobierany i dostosowywany do oczekiwań potencjalnych klientów.

natryski wrazen

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.