Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Deszczownice

deszczowniceOrzeźwiające strumienie deszczu

W świecie SPA & WEELNESS prawdziwym głosem natury są deszczownice. Poranna kąpiel w strumieniach deszczu lub w pobudzającym wodospadzie orzeźwi nasz umysł i rozbudzi do działania. Oferowane przez WANDEX włoskiej firmy kaskady idealnie wkomponowują się zarówno w niewielką łazienkę jak również w nowoczesny salon kąpielowy. Deszczownica wykonana jest ze specjalnej stali nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na korozję. Wysoka jakość tych produktów zauważalna jest w wysokim połysku porównywalnym z lustrzanym odbiciem.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.