Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Sauna domowa

Centrum Sauny prezentuje ofertę zawierającą sauny suche (sauna fińska) oraz sauny parowe. Sauny Wandex wykonane są przy użyciu najlepszej fińskiej technologii, zarówno dla celów komercyjnych i użytku domowego. Sauna to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki kąpieli parowej w saunie czujemy się młodsi, zdrowsi i mamy więcej energii. Sprawdzone rozwiązania techniczne, staranna selekcja i dobór najwyższej jakości materiałów to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa korzystania z sauny. Co więcej, jako jedyna firma w Polsce wykonujemy konstrukcje kabiny sauny fińskiej i sauny parowej z zastosowaniem szkła giętego.

Sauna parowa, sauna na podczerwień lub sauna sucha wkomponowana w nowoczesne wnętrze domu to obecnie nie tylko element luksusu, ale także możliwość przyjemnego dbania o zdrowie i samopoczucie mieszkańców. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych zabieganych czasach jest możliwość relaksu i regeneracji organizmu. Sauna domowa to jedna z inwestycji w siły witalne i dobry nastrój, która daje stuprocentowe, widoczne gołym okiem efekty.

Jakość w każdym detalu

"Łańcuch jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo". Jesteśmy świadomi, że każdy element naszych produktów odgrywa ważną rolę w spełnianiu Państwa oczekiwań i wynoszonych z tego tytułu korzyści. Zadaniem naszych produktów jest tworzenie warunków pełnej odnowy biologicznej

Producent saun

Jako producent saun zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam na stosowanie rozwiązań technologicznych gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Sauna fińska oraz sauna parowa projektowane są przez nas z wykorzystaniem szkła giętego, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji.

sauna domowa

Jesteśmy w stanie stworzyć projekt sauny dla pomieszczeń o każdej kubaturze i wymogach technicznych. Potrafimy dostosować proponowane rozwiązania do niedogodności takich jak skosy, niewielka przestrzeń itd. i uczynić z nich ogromną, oryginalną zaletę. Zawsze uwzględniamy również indywidualne wymagania, oczekiwania i preferencje przyszłych użytkowników.

Kąpiele parowe w saunie to szybki sposób na odzyskanie młodości, zdrowia i energii. Poprawiają krążenie, odporność, wygląd i elastyczność skóry, zapobiegają infekcjom dróg oddechowych i dolegliwościom reumatycznym, regulują zaburzenia snu, wspomagają walkę z nadwagą i cellulitem, a także regulują ciśnienie i zwiększają wydolność mięśniową. Systematycznie użytkowany pokój kąpielowy z sauną jest więc w stanie wywrzeć znaczący, pozytywny wpływ na każdy organizm.

sauna finska sucha

Zdrowie przez saunę

Działalność Wandex - Centrum Sauny - oparta jest o znaną od wieków filozofię zbawiennego wpływu kąpieli w saunie na zdrowie i formę człowieka. Sauna przyśpiesza wydalanie toksyn. W czasie seansu pozbywamy się toksyn i zbędnych metabolitów. Spalamy kalorie i oczyszczamy organizm. Każdy kto chociaż raz skorzystał z kąpieli w saunie zna to uczucie błogiego spokoju i odprężenia, gdyż wraz z toksynami w saunie również spala się nasz stres. Po takim cyklu czujemy się silni, młodsi i doładowani pozytywną energią, która pozwala pokonywać najtrudniejsze zadania.

Szkło gięte

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce wykonujemy konstrukcje kabin sauny fińskiej i sauny parowej z zastosowaniem szkła giętego. Szkło gięte optycznie powiększa saunę. Wykorzystanie tego typu szkła sprawdza się zwłaszcza w realizacjach kabin o stosunkowo małych gabarytach. Jest to idealne rozwiązanie między innymi w przypadku pojedynczej kabiny INFRARED. Okna gięte montowane w kabinach oraz drzwi typu PORTAL idealnie pasują do wnętrz, w których dominują łuki i kształty koliste.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.