Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Łaźnia parowa

laznia parowaKąpiel w łaźni parowej to wyjątkowa przyjemność dla ciała i zmysłów w pomieszczeniu wypełnionym gorącą parą. Dzięki podgrzewanym siedzisku oraz podłodze w naszej łaźni, zaznacie Państwo prawdziwego uczucia odprężenia. Odpowiednio dobrany generator pary zapewni stały jej dopływ do kabiny łaźni, a dzięki swej niezawodności będzie utrzymywał temperaturę pary na wskazanym poziomie. Aromatyczna woń olejków zapachowych w łaźni parowej sprawi że odpoczynek stanie się jeszcze bardziej przyjemniejszy. Odpowiednio dobrany układ sterujący gwarantuję pełne bezpieczeństwo i precyzyjną regulację.

Kąpiel w łaźni parowej to:

  • ukojenie dla ciała i zmysłów
  • sposób na dobre zdrowie
  • piekno dla ciała i spokój dla duszy
  • miejsce relaksu i błogiego spokoju
    w którym zapomnisz o problemach
  • przyszłościowa inwestycja

Kąpiel w łaźni parowej przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które źle znoszą kąpiele w suchym gorącym powietrzu tradycyjnej sauny fińskiej. Cechą charakterystyczną łaźni jest przede wszystkim bardzo wysoka wilgotność powietrza przy temperaturze wahającej się w granicach zwykle 40 -55°C. W porównaniu z sauną fińską, gdzie temperatura balansuje na granicy 100°C jest naprawdę niewielka

Kąpiel parowa w łaźni hartuje nasz organizm, przez co wzrasta nasza odporność na infekcje wirusowe i bakteryjne.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.