Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Beczka saunowa

Wykonana jest z afrykańskiego drewna kambala, specjalnie impregnowana. Jest klejona na wielowpust, ściągana trzema opaskami wykonanymi z mosiężnej bednarki, skręcanej zaciskami na metryczne mosiężne śruby. Służy do schładzania ciała po wyjściu z sauny, łaźni parowej, jak również do zwykłej kąpieli, czy kąpieli zdrowotnej. Można ją napełnić zarówno ciepłą jak i zimną wodą z dodatkiem płynów kąpielowych.

Beczka kąpielowa wyposażona jest w ergonomiczne dwustopniowe schodki, które można przystawić do każdego punktu na jej eliptycznym obwodzie. Dodatkowo w beczce znajduje się jeden stopień, który umożliwia swobodne z niej wyjście, jak również zastępuje nam siedzisko, umożliwiające wygodne korzystanie z kąpieli. Beczka wyposażona jest w spust denny przystosowany do podłączenia syfonu, umożliwiający jej łatwe użytkowanie z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu higieny.

 

beczka do schladzania beczka do schladzania

beczka saunowa

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.