Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Słoneczna plaża SUNSKY

sunskyNajnowsze dzieło niemieckich konstruktorów

SUNSKY 400/800 Dr Kern

Urządzenie nasłoneczniające z lampami wysokociśnieniowymi, opalającymi łagodnie, wiszące lub do zamontowania w suficie. Posiada cztery lampy wyposażone w filtry UV i zabezpieczenie filtrów przed stłuczeniem. Solarium posiada system sterowania centralnego.

Wyposażenie opcjonalne:

  • sterowanie centralne,
  • automat na żetony,
  • pilot elektryczny,
  • system mocowania.

 

Solarium dla relaksu i odprężenia

Ostatnimi czasy solaria cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Ludzie w większym stopniu zaczynają dbać o swój wygląd i dobrą kondycję fizyczną. Prawie każdy z nas marzy o zdrowej, naturalnej opaleniźnie, która doda mu pewności siebie i uroku. Szczególnie w naszym klimacie, gdzie zima zaczyna się szybko, a lato trwa zbyt krótko dodatkowe promienie ciepła cieszą się dużym powodzeniem. Rozsądne korzystanie z solarium sprawia, że człowiek odprężą się psychicznie jaki fizycznie.

Jest to idealne rozwiązanie dla powierzchni odnowy biologicznej, salonów fitness, hoteli, które pragną zaspokoić wszelkie życzenia swych klientów. To urządzenie odpowiednie także do użytku domowego. Wspaniale jest po wyjściu z sauny, czy też łaźni móc położyć się na ogrzanym łożu i w delikatnych słonecznych promieniach zrelaksować się i przygotować do kolejnego cyklu saunowania.

Solarium SUNSKY jest idealnym rozwiązaniem dla powierzchni odnowy biologicznej, salonów fitness, hoteli, które pragną zaspokoić wszelkie życzenia swoich klientów. W celu pełnego relaksu można zamontować słuchawki, z których będą płynąć odprężające dźwięki muzyki.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.