Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Systemy natryskowe

Systemy natryskoweNowoczesne systemy natryskowe to już nie tylko praktyczny element wyposażenia łazienki bądź pokoju kąpielowego, ale również doskonała dekoracja tego typu wnętrz. Natryski i deszczownice mogą być montowane w bardzo zróżnicowany sposób, co pozwala na dopasowanie ich do ogólnej aranżacji, a także możliwości i barier architektonicznych konkretnego pomieszczenia. Wyjątkowość autorskich projektów Centrum-sauny odnaleźć można w samych ich kształtach opartych na elipsie, miękkiej linii płynnie wychodzącej łukami na zewnątrz, artystycznej wizji na ręcznie wykonaną malowaną mozaikę ścian natrysku.

Systemy natryskowe, w zależności od modelu i sposobu montażu, mogą spełniać wiele różnorodnych funkcji i oddziaływać pozytywnie na poszczególne partie ciała. Stają się więc nie tylko miejscem codziennej pielęgnacji organizmu ale również przestrzenią terapeutycznych sesji.

Systemy natryskoweBieżące monitorowanie trendów, a także coraz bardziej zaawansowane technologie stosowane przez naszą firmę oraz partnerów, pozwalają nam na spełnianie funkcjonalnych i estetycznych oczekiwań każdego klienta. Jesteśmy w stanie zaproponować systemy natryskowe, które doskonale sprawdzają się jako pojedyncze, piękne i efektywne obiekty, a także zaprojektować obszar będący chwilą wytchnienia po wizycie w takich domowych strefach jak sauna parowa, czy łoże wypoczynkowe.

W swoich projektach proponujemy przede wszystkim klasyczne rozwiązania z nutą ekstrawagancji i aktualnych trendów. Takie podejście umożliwia montaż systemów prysznicowych, które będą cieszyć klienta przez wiele lat. Szczególnie polecamy minimalizm formy kryjący w sobie bogatą funkcjonalność. Ostateczny wybór jest jednak zawsze wynikiem konsultacji z klientem i chęci spełnienia wszystkich jego potrzeb i preferencji.

Mozaiki w kabinach natryskowych

Elementem wystroju i wykończenia natrysków są mozaiki, które wprowadzają nas w głębię podwodnego egzotycznego świata. Stanowią przełożenie ręcznie wykonanego obrazu na piksele drobnych kostek mozaiki. W projektowane i wykonywane przez nas kabiny natryskowe wkładamy również dusze. Każda kabina żyje własnym życiem. Mozaika, z której powstaje wnętrze natrysku układa się w niepowtarzalny obraz, który najpierw powstaje na papierze, a później skrupulatnie przenoszony jest na drobne ręcznie wykonywane elementy. W taki oto sposób powstaje niepowtarzalna magia naszych natrysków.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.