Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Natrysk wrażeń ze światłoterapią

Prezentowany w ofercie naszej firmy natrysk wrażeń ze światłoterapią to nie tylko sposób na przyjemną, zmysłową kąpiel ale także możliwość przeżycia nowych, sensualnych doświadczeń. To nowoczesne rozwiązanie technologiczne oparte na włoskim wyczuciu stylu łączy w sobie zalety chromo- i aromaterapeutyczne.

Natrysk wrazen ze swiatloterapiaNatrysk wrażeń jest zestawem składającym się z trzech części: deszczownicy ze zmiennym oświetleniem w postaci lampek LED, systemu sterującego poszczególnymi programami oraz urządzenia zarządzającego dozowaniem esencji zapachowych. Każdy model natrysku posiada oczywiście pewne szczególne cechy i unikalne właściwości. Wszystkie pozwalają jednak na osiągnięcie wspaniałych, relaksacyjnych bądź pobudzających efektów.

Deszczownice projektowane i montowane są w sposób umożliwiający uzyskanie wielu różnorodnych rodzajów wodnych strumieni. Arktyczny masaż delikatnymi smugami, zmysłowa mgła zraszająca ciało, czy mocny, tropikalny deszcz to jedynie przykłady tego, co każdy klient może osiągnąć we własnym domu. Dodatkowo, każdy efekt wytworzony przez deszczownicę wzmacniany jest odpowiednio dobranym oświetleniem, kolorami i zapachem.

Światłoterapia podczas korzystania z prysznica wrażeń pozytywnie wpływa również na stan emocjonalny i zdrowotny. Kolor zielony ma kojący wpływ na układ nerwowy, niebieski uspokaja i wycisza organizm, a czerwony energetyzuje, a także pobudza wyobraźnię i seksualność. Dzięki takiej różnorodności, prysznic wrażeń może być zarówno doskonałym, spokojnym zakończeniem dnia, jak i momentem pobudzającym dalszą aktywność fizyczną lub umysłową.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.