Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Minibaseny

minibaseny spaStylistyka i funkcjonalność wanien z masażem wodnym dyktują najnowsze trendy aranżacji pokoi kąpielowych i powierzchni SPA. Odnoszą sukces również wtedy, gdy mała powierzchnia nie pozwala na oddzielne zainstalowanie poszczególnych urządzeń.

Wanny jacuzzi...

...oferowane przez naszą firmę wyposażone są w systemy uzdatniania, pielęgnacji, podgrzewania i utrzymania stałego poziomu wody. Silne strumienie wodno-powietrzne zapewniają doskonały masaż całego ciała. minibaseny spaMinibaseny można instalować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia. Woda w nich jest nieustannie podgrzewana i pielęgnowana, nie wymaga wymiany. Oryginalne, eleganckie i ergonomicznie zaprojektowane dają przyjemność korzystania z hydromasażu 4 - 8 osobom równocześnie.

Odprężający masaż wodny

Każdy z nas potrzebuje i dąży do kontaktu z drugim człowiekiem. Kąpiel w minibasenie pozwala cieszyć się czasem wspólnie spędzonym z całą rodziną. Czujemy się tak jakbyśmy byli na wakacjach, a nie we własnym domu. Do kąpieli w jacuzzi możemy zaprosić przyjaciół na pogawędki lub spędzić romantyczny wieczór z bliską nam osobą. Minibasen pozwala nam na wspaniałą zabawę, w czasie której nasze mięśnie i całe ciało rozluźniają się, a umysł odpoczywa.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.