Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Serwis

Umiejętne zarządzanie obiektami SPA obejmuje również okresowe serwisowanie produktów i urządzeń wchodzących w ich skład. Wspieramy właścicieli w tych czynnościach, oferując profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wszystkie przeglądy, udoskonalenia oraz zmiany wykonujemy w sposób szybki i efektywny.

Większość wyposażenia wchodząca w skład SPA to rozwiązania zaawansowane technologicznie. Na rynku co chwilę pojawiają się nowoczesne produkty i formy, dlatego niezwykle ważna jest dbałość o ich bezawaryjne funkcjonowanie i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Proponowane przez nas materiały i urządzenia są zawsze artykułami najwyższej jakości, posiadającymi prestiżowe certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Dodatkowo, dzięki stosowanej w naszej firmie polityce jakości ISO, każdy sprzęt przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego podlega procesowi walidacji.

Lata zdobywania doświadczeń w branży SPA nauczyły nas nie tylko umiejętności korzystania z różnych rozwiązań, ale także pokory względem technicznej strony każdego przedsięwzięcia. Swoim klientom zawsze sugerujemy maksymalne wykorzystanie przestrzeni i innych walorów projektowanego obiektu, przy jednoczesnym zachowaniu czytelności funkcjonalno-użytkowej. Nasz wykwalifikowany personel minimalizuje również możliwość wyrządzenia szkód wynikających z nieprawidłowego obchodzenia się z zamontowanym sprzętem, poprzez standardowe szkolenia użytkowników po zakończeniu realizacji projektu.

Nasz zespół specjalistów na bieżąco śledzi tendencje i trendy w branży SPA, również od strony technologicznej. Bierzemy udział w targach, pokazach i szkoleniach. Dzięki temu zdobywamy wiedzę z zakresu wdrażania, obsługi i serwisowania najnowocześniejszych, technicznych elementów z branży SPA & Wellness. Pozwala nam to na umiejętne optymalizowanie poziomu niezawodności i komfortu użytkowania poszczególnych materiałów i urządzeń.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.