Tekst pochodzi ze strony centrum-sauny.pl. Zapraszamy ponownie!
sauna, sauny
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Realizacje

W zakresie projektów SPA proponujemy swoim klientom w pełni kompleksowy zakres usług. Oferujemy doradztwo, konsultacje, projektowanie, produkcję własną oraz import urządzeń służących zaspokajaniu potrzeb z zakresu SPA, odnowy biologicznej i wellness.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż każdy projekt komercyjnego SPA to nie tylko pomysł na miejsce piękne, funkcjonalne i użyteczne ale również koncepcja długoterminowych zysków. Przy każdym zleceniu gwarantujemy profesjonalne podejście merytoryczne, praktyczne i biznesowe.

Organizowanie przestrzeni SPA to proces pochłaniający wiele czasu i energii, a także generujący wysoki wskaźnik odpowiedzialności i skomplikowania. Nasza firma przez wiele lat działalności wypracowała konkretne metody i systemy pracy, które pozwalają nam na realizowanie zleceń z zakresu projektów SPA w sposób jak najbardziej efektywny i precyzyjny. Dodatkowo, każde stadium projektu omawiamy z klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania, życzenia i wymagania stawiane przed naszą firmą, a także te, które pojawiają się podczas bieżącej pracy zespołu projektowego.

Profesjonalną strefę SPA stworzyliśmy między innymi w następujących miejscach:

  • FHU MIRAŻ s.c., Wejherowo
  • ZALEW, Rynia
  • VILLA BALTICA, Sopot
  • FALEZA, Jastrzębia Góra
  • MOSTOSTAL GDAŃSK S.A., Gdańsk
  • O.W. JANTAR, Jantar
  • ZEW MORZA S.C., Jastrzębia Góra

Nie jest to oczywiście pełna lista naszych dokonań. Zrealizowaliśmy również ogromną liczbę projektów takich jak sauny, łaźnie, ławy wypoczynkowe i inne. Z naszych usług korzystają nie tylko obiekty komercyjne, ale także liczne grono właścicieli prywatnych domów i rezydencji.

 

D Y S T R Y B U T O R   M A R E K :

logologologologologologologologologo

sauna łaźnia parowa sauny na miarę piece do sauny sunsky sauna infrared akcesoria do sauny jacuzzi natryski wrażeń beczka saunowa deszczownice

 

 

Wszelkie dane, nazewnictwo, informacje technologiczne, projekty, fotografie, znaki graficzne, teksty stanowią własność Centrum-sauny lub osób związanych z firmą i są chronione prawami autorskimi.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych oraz w celu dostosowania treści serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zobacz więcej na naszej stronie informacyjnej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.